امروز 4 اسفند 1397 (ه.ش) و 23 فوريه 2019 (م)
شماره مطلب :
37893
تاريخ انتشار :
12 دي 1396 ساعت 20:03:01
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
برق از سر سارقان كابل برق پريد

 

 فرمانده انتظامي شهرستان رودبار جنوب از انهدام باند 7 نفره سرقت سيم ، كابل و تجهيزات انتقال برق در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم صبا:سرهنگ رضافيروزبخت گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سيم و تجهيزات انتقال برق در سطح شهرستان رودبارجنوب ، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی سرقت ها ضمن تقویت گشت های محسوس و نامحسوس و پس از چند روز تحقیقات میدانی با توجه به سرنخ های به دست آمده با همكاري مأموران پاسگاه انتظامي – عملياتي "نهضت آباد و زهكلوت"، تعداد 7 نفر متهم را شناسايي و در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

اين مقام ارشد انتظامي بيان داشت: در بررسي تخصصي مأموران و استعلام از اداره برق شهرستان مشخص شد که سارقان، سيم و كابل ها را از شبکه هوایی و انتقال نيرو به سرقت برده اند.

فرمانده انتظامي رودبارجنوب با بيان اين مطلب كه از متهمان مقاديري سيم برق سرقتي كشف شد، افزود: متهمان در چندین مرحله بازجویی های علمی پلیس به 15 فقره سرقت سيم و تجهیزات مربوط به انتقال برق در سطح شهرستان رودبار اعتراف کردند.

سرهنگ فيروزبخت ضمن اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائي و قدردانی از همکاری سازنده و گسترده مردم با نیروی انتظامی عنوان کرد: پليس به‌ صورت شبانه روزي آماده خدمات رساني به شهروندان مي‌باشد و از طريق سامانه 110 آماده دريافت اخبار و اطلاعات و مددخواهي مردم است.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba