امروز 3 فروردين 1398 (ه.ش) و 23 مارس 2019 (م)
شماره مطلب :
27056
تاريخ انتشار :
19 بهمن 1395 ساعت 08:38:28
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
موافقت اولیه فدراسیون جهانی بسکتبال باحضور تیم بانوان درمسابقات
 

 

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و امور جوانان

وزیر ورزش و جوانان گفت: مکاتبه ای با فدراسیون جهانی بسکتبال برای شرکت بانوان ایرانی با پوشش اسلامی درمسابقات انجام شده که موافقت اولیه برای حضور بانوان کشور در مسابقات صورت گرفته است.

به گزارش نسیم صبا: مسعود سلطانی فر  دوشنبه شب در نشست با هیئت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد در یاسوج افزود: از هر امکانی که می تواند به توسعه ورزش بانوان کمک کند استفاده می کنیم و می توانیم در بسیاری از ورزش های گروهی حضور بانوان با پوشش اسلامی را فراهم کنیم.

سلطانی فر عنوان کرد: باید  با ایجاد و گسترش فضاهای  لازم برای ورزش بانوان شرایطی به وجود آید که جامعه ای سالم با حضور گسترده بانوان در عرصه ورزش داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود:  همچنین با تخصیص زمین ها و میادین ورزشی به بانوان بستری برای فعالیت در عرصه ورزش قهرمانی و کسب عناوین مختلف فراهم می شود.

وی بیان کرد: هرچقدر بتوانیم امکانات، شرایط، برنامه ریزی، سخت افزار، نرم افزار و فرهنگ سازی برای توسعه  ورزش همگانی را انجام دهیم، به صورت مستقیم در هزینه های بهداشتی و درمانی صرفه جویی اساسی می شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: همچنین با گسترش ورزش همگانی می توان امیدوار بود که استعداد های بیشتری در عرصه ورزش قهرمانی و حرفه ای در رشته های مختلف داشته باشیم.

سلطانی فر تاکید کرد: می توان از بستر ورزش همگانی دستاورد های فراوانی به دست آورد و توسعه ورزش همگانی و ایجاد تحرک بین اقشار مختلف مردم  پایه واساس واصل کار در ورزش است.

وی با بیان اینکه ورزش همگانی  برای سلامت جسم و روح و روان نقش مهمی دارد، گفت: گسترشین ورزشها کاهش هزینه ها و توسعه ورزش قهرمانی را به دنبال دارد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با اشاره به ارائه  نسخه مهم اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری گفت: ارائه مبانی اقتصاد مقاومتی راهکاری برای استفاده از ظرفیت های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور است که به وسیله آن بتوانیم در برابر تهدیدات و نوسانات داخلی و خارجی اقتصادی کشور مقاوم شویم.

سلطانی فر افزود: باید  از ظرفیت های موجود به گونه ای استفاده کنیم که حوادث، وقایع، فشارها و تحریکاتی مانند تحریم ها نتواند بخش اقتصادی کشور و بنیان اقتصادی کشور را دچار خدشه کند.

وزیر ورزش و جوانان مهمترین قسمت از نسخه اقتصاد مقاومتی را استفاده بهینه از ظرفیت های کشور عنوان کرد و اظهار داشت: افزایش ضریب بهره وری، برنامه ریزی مناسب برای ظهور و بروز  استعداد ها و استفاده از آن در جهت توسعه کشور از جمله مزایای اقتصاد مقاومتی است
.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba