امروز 29 شهريور 1400 (ه.ش) و 20 سپتامبر 2021 (م)
شماره مطلب :
39786
تاريخ انتشار :
20 تير 1400 ساعت 10:59:46
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
برگزاری عزاداری ماه محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرمان

 

 

برگزاری عزاداری ماه محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرمان

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری مراسم های ماه محرم مطابق با پروتکل های کرونایی خبر داد.

به گزارش نسیم صبا از مهر، حجت الاسلام غلامرضا حقانی در خصوص نحوه برگزاری مراسم ماه محرم ضمن تشکر از شورای مذهبی از دغدغه برگزاری مراسم‌های محرم در استان، گفت: در سال گذشته طبق آمار ستاد کرونا در کشور ۸۰ درصد مردم در عزاداری‌های محرم شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کردند.

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم‌های محرم در فضای باز اشکالی ندارد، بیان داشت: هیأت‌های مذهبی از تجربه‌های سال گذشته در چگونگی برگزاری مراسم‌های محرم استفاده کنند تا امسال مراسم‌های محرم با شکوه بهتر و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شود.

حجت الاسلام حقانی روضه‌های خانگی را از دیگر برنامه‌های اداره تبلیغات در سال گذشته دانست و خاطرنشان کرد: امسال با توجه به بیماری کرونا، روضه‌های خانگی باید با کیفیت بهتری در استان انجام شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه کرونا به جریانات مذهبی خدمت کرد، ابراز داشت: کرونا به جریانات مذهبی کمک کرد و مانع برای هیأت‌ها نبود، چرا که برگزاری مراسم‌های محرم با کیفیت بهتری انجام شد.

وی بسته‌های معیشتی و توزیع ماسک و لوازم بهداشتی را از دیگر فرصت‌های کرونایی برای هیأت‌ها دانست و تصریح کرد: اضطرار کرونا به هیأت‌های عزاداری عزت داد و باید این عزت را حفظ کنیم.

وی با اشاره به جمله ما می‌توانیم، گفت: هیأت‌ها در سال گذشته ثابت کردند که ما می‌توانیم مراسم محرم را با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار کنیم.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba