امروز 3 ارديبهشت 1400 (ه.ش) و 23 آوريل 2021 (م)
شماره مطلب :
39742
تاريخ انتشار :
13 اسفند 1399 ساعت 14:20:28
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
معاون استاندار: دستاوردهای ادارات کرمان با موزه‌ها معرفی شود

 

معاون استاندار: دستاوردهای ادارات کرمان با موزه‌ها معرفی شود

کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان با بیان اینکه وزارت نفت در تاسیس موزه ها و حفظ فرهنگ تاریخی خود الگوی سایر سازمان ها باشد، گفت: دستگاه‌های اجرایی با احداث موزه‌ها از تجربیات این وزارت در نمایش و معرفی دستاوردهای خود استفاده کنند.

به گزارش نسیم صبا ازایرنا، حمیده واعظی  در آیین افتتاح موزه نفت سوزهای وزارت نفت در کرمان افزود: دستگاه‌های اجرایی انواع محتوا و روش های بازدید از موزه ها را برای مردم مهیا کنند و رسانه ها یار صنعت در معرفی و اجرا باشند که در این زمینه اطلاع رسانی وسیع در کشور انجام شود.

وی اظهار داشت: وزارت نفت باوجود احداث موزه ها سهم بسیاری از دانش این صنعت خواهد داشت و امانت دار بخشی از تاریخ ما خواهد بود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان گفت: امروز وزارت نفت در حفظ اسناد، ثبت تجربیات و معرفی تاریخ خود در شرق کشور پیشگام محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: موزه صنعت نفت بیانگر سیر تکاملات این صنعت منحصر به فرد از تاریخ و پیام بسیاری برای نسل ها دارد لذا اقشار به ویژه جوانان از موزه بازدید کنند و مشوق هایی در ایام نوروز برای تروج فرهنگ ما در نظر گرفته شود که با بازدید و استقبال مردم شناخت آنان نسبت به موزه‌ها کامل شود.

موزه نفت سوزهای کرمان با بیش از ۶۰۰ شی تاریخی این حوزه از ۱۸ استان کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی وزارت نفت، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، استانداری و شهرداری کرمان امروز به بهره برداری رسید.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba