امروز 17 اسفند 1399 (ه.ش) و 7 مارس 2021 (م)
شماره مطلب :
39717
تاريخ انتشار :
19 بهمن 1399 ساعت 13:45:34
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سی ویک مددجوی جرائم غیرعمد استان کرمان آزاد شدند

 

 

۳۱ مددجوی جرائم غیرعمد استان کرمان آزاد شدند

- ۳۱ مددجوی جرائم غیرعمد استان کرمان آزاد شدند و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

به گزارش  نسیم صبا ازمهر، یدالله موحد  در مراسم «پویش مادر به خانه برمی گردد» و «آزادسازی ۳۱ مدجوی جرایم غیرعمد» در گلزار شهدای کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار شهید سپهبد سلیمانی بیان داشت: در آستانه سالروز ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی درود می‌فرستیم به روح پر فتوح رهبر کبیر انقلاب که از این انقلاب به عنوان معجزه قرن بیستم و انفجار نور یاد کردند.

وی افزود: انقلابی بی‌نظیر با رهبری یک عالم حکیم فرزانه دینی و با همت بلند و جانفشانی یک ملت بزرگ به وقوع پیوست که مبتنی بر ارزش‌های دینی است، این انقلاب با یک ماهیت و ویژگی‌های ذاتی شکل گرفت.

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: از ویژگی‌های ذاتی این انقلاب می‌توان به استکبار ستیزی، استبداد زدایی، آزادی بخشی و اسلام طلبی اشاره کرد.

موحد تصریح کرد: این انقلاب انفجار نور در دل آزادی‌خواهان و آزادگان جهان نوری را تاباند و نور امیدی را در دل ملت‌های آزاده سراسر گیتی روشن کرد لذا نظام سلطه طلب، استکبار ستیز جهانی و نظام صهیونیستی هیچگاه نمی‌توانند این انقلاب را با این ماهیت برتابند.

وی گفت: دشمن با همه منافعش با این انقلاب در ستیز بود و این حرکت جهانی با منافع آنها سازگاری نداشت لذا از همان روز اول به ستیز پرداختند برای اینکه این انقلاب را به انزوا بکشند و به زانو درآورند و به شکست برسانند.

موحد یادآور شد: این نظام و ملت با پشتوانه الهی و آرمان‌های مقدسی که دارد ۴۲ سال است که برای حفظ این نظام و رسیدن به اهداف الهی و متعال هزینه می‌پردازد و کوتاه هم نیامده است.

رئیس کل دادگستری افزود: دشمن همه نوع فشار و تحریم‌های ظالمانه و ضدبشری، کودتا و… را به مردم ما تحمیل کرد از سلطه‌های داخلی تا بین‌المللی، منطقه‌ای و… اما خدا را شکر این ملت و این کشور همچنان به آن عهد و پیمانی که با شهدا و امام شهدا بسته‌اند پای بندند و به مسیر خود ادامه می‌دهند و مقاومت می‌کنند.

وی ادامه داد: ملت ما به فضل خدا دستاوردهای بسیار مهمی به دست آورده‌اند و انشاالله از این پیچ و موانع سختی که استکبار جهانی فرا روی ملت قرار داده عبور می‌کنند و به سمت اهداف شهدا پیش می‌روند.

موحد گفت: از عزیزانی که در راستای ترویج و تحقق مکتب حاج قاسم تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم ضمن اینکه این مکتب ابعاد مختلف دارد که یک بعد آن رسیدن به داد افرادی که دربند و گرفتار هستند.

وی ادامه داد: برخی از کسانی که در حال حاضر در زندان‌های ما گرفتار هستند فقط به خاطر نداری و فقر است و اگر بضاعت و امکانات مالیشان اجازه می‌داد یک ساعت هم در زندان نمی‌ماندند زیرا این افراد به دلیل شرایط ناگوار اقتصادی در بند هستند.

موحد یادآور شد: خیران و مدیرانی که در قالب ستاد دیه یا گروه‌های جهادی صلح و سازش فعال هستند به دنبال این هستند تا فردی که دچار گرفتاری مالی شده و به زندان افتاده و خانواده‌اش در شرایط سخت و آسیب پذیری به سر می‌برد نجات دهند.

وی گفت: پاسداران بخشی از حقوق خود را برای آزادی زندانی‌های گرفتار و در بند اختصاص داده‌اند و از همه کسانی که در این راستا به ستاد دیه کمک می‌کنند تشکر می‌کنم.

در این آئین ۳۱ مددجوی جرایم غیرعمد استان کرمان آزاد شدند و به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba