امروز 17 اسفند 1399 (ه.ش) و 7 مارس 2021 (م)
شماره مطلب :
39703
تاريخ انتشار :
17 بهمن 1399 ساعت 12:19:00
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
مدیرعامل هلال احمر: ۲ خانه هلال ویژه ورزشکاران در کرمان احداث شد

 

مدیرعامل هلال احمر: ۲ خانه هلال ویژه ورزشکاران در کرمان احداث شد

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به افتتاح نخستین خانه هلال در این شهرستان گفت: دومین خانه هلال ورزشکاران هلال احمر نیز در شهرستان بردسیر به مناسبت ایام دهه مبارک فجر افتتاح شد. 

به گزارش نسیم صبا ازایرنا، رضا فلاح  شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح دومین خانه هلال ورزشکاران استان کرمان در بردسیر با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر بزرگترین نهاد مردمی و بین المللی با فعالیت بشر دوستانه است، افزود: امروز هر فردی در هر جایگاهی می تواند عضو داوطلب این جمعیت شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۳۰ هزار نفر، عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان کرمان هستند اظهار داشت: فعالیت های متنوع این جمعیت در بخش های امدادی، بشردوستانه و عام المنفعه پیگیری می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان عنوان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری فرمانداری و دهیاری‌ها تا کنون ۳۰۰ خانه هلال در استان افتتاح و راه اندازی کرده است.

وی گفت: بهره گیری از ظرفیت نیروی انسانی متخصص در امدادرسانی حوادث روستاها، آموزش نیروی انسانی جهت تحقق شعار خانواده آماده، جامعه آماده و معرفی جمعیت هلال احمر از اهداف راه اندازی خانه های هلال است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به راه اندازی خانه های هلال هنرمندان و ورزشکاران افزود: بهره گیری از منابع انسانی جوان، آموزش و تیم سازی نیروها برای عملیات های امدادرسانی، معرفی جمعیت هلال احمر با بهره گیری از ظرفیت هنرمندان و جمع آوری کمک های مردمی در حوادث؛ از دیگر اهداف راه اندازی خانه های هلال در قشر ورزشکار و هنرمندان است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر استان کرمان در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ورود پیدا کرده است، اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های مهارت های سبک زندگی و کسب و کارهای خرد با هدف آموزش و آگاهی اعضای جوانان بخشی از اقدامات سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است.

فلاح با اشاره به ایجاد ۲۱ شغل کسب و کارهای خرد در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی بیان داشت: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر بیشترین شغل را در حوزه کسب و کارهای خرد برای سرپرست های خانوارها راه اندازی کردند.

وی اضافه کرد: تجارب زلزله های اخیر در آمادگی و آموزش مردم در روستاها و همچنین حضور جمعیت هلال احمر استان کرمان در امدادرسانی پس از حوادث طبیعی و غیرطبیعی استان و کشور بسیار حائز اهمیت است. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اولویت آموزش کارمندان تصریح کرد: جذب نیروی داوطلب و آموزش دیده با هدف اجرای فعالیت های بشردوستانه در این جمعیت پیگیری می‌شود. 

دومین خانه هلال ورزشکاران هلال احمر استان کرمان در شهرستان بردسیر به مناسبت ایام دهه فجر با حضور فرماندار شهرستان بردسیر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان و جمعی از مسئولین ورزشی استانی و شهرستانی افتتاح شد

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba