امروز 21 ارديبهشت 1400 (ه.ش) و 11 مه 2021 (م)
شماره مطلب :
39245
تاريخ انتشار :
06 شهريور 1399 ساعت 17:53:14
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
افزایش 10 درصدی میزان مصرف گاز در استان کرمان

با احتساب افزایش تعداد مشترکان جدید صنعتی و خانگی، طی 6 ماهه نخست سالجاری شاهد افزایش میزان مصرف گاز طبیعی در استان کرمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته می باشیم.

به گزارش نسیم صبابه نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح  ضمن اشاره به بهره مندی 75 درصدی خانوارهای تحت پوشش گاز طبیعی استان گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری 4 میلیارد  و 252 میلیون مترمکعب گاز در استان کرمان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته معادل 316 میلیون متر مکعب افزایش داشته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان افزود : دربازه زمانی 6 ماهه نخست سال 99 تعداد 14 هزار مشترک جدید صنعتی و خانگی پذیرش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد هزار مشترک بیشتر جذب گردیده و این افزایش مشترکین در استان سبب افزایش مصرف شده به گونه ای که رشد 10 درصدی تعداد مشترکین استان ، افزایش 10 درصدی میزان مصرف را در استان سبب گردیده است .

ایشان به نزدیک شدن فصول سرد پاییز و زمستان اشاره و  افزود : تمهیدات لازم شامل تعمیرات اساسی ایستگاه ها، بررسی تاسیسات و خطوط شبکه گازرسانی استان به طور کامل انجام شده و امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم در موضوع مصرف صحیح و بهینه گاز طبیعی همانند سال گذشته از روزهای سرد به گرمی عبور کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در پایان یادآور شد: در کنار توسعه کمّی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و رضایتمندی مشترکان نیز به‌طور مستمر در دستور کار این شرکت  قرار دارد و مشترکین محترم در صورت بروز هرگونه مشکل با سامانه 194 که به صورت شبانه روز پاسخگوی مشترکین می‌باشد ، تماس حاصل فرمایند.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba