امروز 22 ارديبهشت 1400 (ه.ش) و 12 مه 2021 (م)
شماره مطلب :
39242
تاريخ انتشار :
06 شهريور 1399 ساعت 17:41:32
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
هفته دولت، هفته پرکار و امید بخش شرکت گاز استان کرمان
 
 
 
کسب تقدیرنامه سه ستاره در سومین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران توسط "شرکت گاز استان کرمان" شرکت گاز استان کرمان در سال 98 توانست در سومین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران تقدیرنامه سه ستاره‌ را با تلاش و تعهد مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان ،کسب نماید.
به گزارش نسیم صبا: مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان به مناسبت هفته دولت در جمع اصحاب رسانه گفت:شرکت گاز استان کرمان نیز به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت در زمینه ایجاد زیرساخت مهم گازرسانی، از جمله بخش‌های دولتی است که نه تنها در هفته دولت، بلکه در همه ایام سال به بهره‌برداری از طرح‌های مختلف انتقال گاز و گازرسانی می‌پردازد.
 
 

 
 
وی اظهار داشت: در سالجاری گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان یعنی شهرها و روستاهای جنوب و شرق استان شتاب بیشتری گرفته است و انشاا... در هفته دولت سالجاری با افتتاح پروژه های گازرسانی به شهرهای هنزاء/شهداد/نظام شهر/بلوک و اندوهجرد، مردم شریف و عزیز شهرهای مزبور از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد. که برای گازرسانی این پنج شهر مبلغ 1750 میلیارد ریال هزینه شده است؛ از طرفی مجموعه روستاهایی که انشاا... در هفته دولت به تعداد 113 روستا از نعمت گاز بهره مند خواهند شد به تفکیک هر شهرستان به شرح ذیل می باشد: 1-شهرستان سیرجان: مجموعه روستاهای اسطور، بیدخواب و باغ خشک (11 روستا) 2-شهرستان انار: روستاهای تابعه (2 روستا) 3-شهرستان بافت: روستاهای تابعه (3 روستا) 4-شهرستان کرمان: روستاهای بخشهای چترود/شهداد و گلباف (19 روستا) 5-شهرستان نرماشیر: روستاهای تابعه (11 روستا) 6-شهرستان جیرفت: روستاهای بخش اسماعیلی-بلوک (42 روستا) 7-شهرستان رودبار جنوب: روستاهای تابعه شهرستان (24 روستا) 8-شهرستان بم: مجموعه مسکونی ارگ جدید (1 روستا) 
 

 

مهندس فلاح ادامه داد: برای گازرسانی به مجموعه روستاهای فوق الذکر مبلغ 447 میلیارد ریال هزینه گردیده است؛ همچنین با افتتاح پروژه های گازرسانی به صنایع در محورهای بی بی حیات و سرآسیاب کرمان/مجموعه صنعتی ارگ جدید بم/محور صنعتی ماهان-بم/محور صنعتی مسجد ابوالفضل رفسنجان/محور صنعتی گود غلامعلی شهربابک و کارخانه مس درخشان تخت گنبد سیرجان مجموعاً تعداد 150 صنعت با صرفه جویی 32 میلیون لیتر سوخت مایع از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند گردید که برای گازرسانی به واحدهای صنعتی مذکور و یک جایگاهCNG در شهر کهنوج 748 میلیارد ریال هزینه شده است. 
 
 

 

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد :همزمان با فرارسیدن هفته دولت در سالجاری آغاز عملیات گازرسانی به شهر نودژ و 161 روستا در شهرستان های (زرند-منطقه حتکن/بم-روستاهای حومه و دریجان و همچنین دهبکری و ابارق/کرمان-منطقه گروه راین / جیرفت-منطقه دولت آباد/ ریگان بخش مرکزی / منوجان – بخش آسمینون )همچنین سه محور صنعتی مشتمل بر 182 صنعت و با قریب به 10 میلیون لیتر صرفه جویی ، کلید خواهد خورد.

 مهندس فلاح  گفت : در مجموع در هفته دولت سالجاری برای تکمیل و افتتاح کلیه پروژه ها مبلغ 2945 میلیارد ریال هزینه شده و برای شروع عملیات گازرسانی به روستاها و صنایع نیز مبلغ 3715میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که انشاا... این اقدامات ارزنده اولاً مورد رضای خداوند متعال و سپس مردم شریف و شهید پرور این استان قرار بگیرد. 

 

 
اظهار داشت: ان‌ شاا... با ادامه مسیر سرآمدی در سال های آتی شاهد دستیابی به توسعه توام با تعالی و همسو با اهداف شرکت گاز استان کرمان باشیم‌. 
 
 
مهندس فلاح در خاتمه بیان کرد: در حال حاضر پروژه های بهبود ناشی از این ارزیابی شامل ایزوهای مختلف، مدیریت استراتژیک، کارت های BSCو ... در حال حاضر در تمامی واحد های شرکت در حال پیگیری و اقدام می باشد تا ان‌شاالله بزودی شاهد سرآمدی شرکت گاز استان در حوزه سیستم های مدیریتی باشیم. روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba