امروز 22 ارديبهشت 1400 (ه.ش) و 12 مه 2021 (م)
شماره مطلب :
39241
تاريخ انتشار :
06 شهريور 1399 ساعت 17:26:35
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
بیش از4۵ میلیارد تومان به تکمیل ساختمان آموزش و پرورش کرمان اختصاص یافت
 

۴۵ میلیارد تومان به تکمیل ساختمان آموزش و پرورش کرمان اختصاص یافت

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ۴۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای تکمیل ساختمان اداری این اداره کل اختصاص یافته و تاکنون ۲۵ میلیارد تومان از این مقدار جذب شده است.

به گزارش نسیم صبا ازایرنا، احمد اسکندری نسب در حاشیه بازدید از روند تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: عملیات احداث ساختمان اداری این اداره کل از ۲۷ سال قبل آغاز و روند ساخت آن بیش از ۲۴ سال دچار وقفه شده بود که با پیگیری های مستمر و رایزنی توسط استانداری و نمایندگان مجلس با سازمان برنامه بودجه کشور عملیات تکمیل آن از ابتدای سال ۹۸ آغاز شد.

وی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای احداث ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تخصیص یافته است.

اسکندری نسب خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۵ میلیارد تومان برای فاز اول ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان شامل مقاوم سازی اسکلت و اجرای سقف هزینه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بر اساس پیش بینی صورت گرفته و تعهد پیمانکار، این ساختمان اداری تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان کرمان به همراه کمیته فنی این پروژه از روند تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بازدید کردند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba