امروز 22 ارديبهشت 1400 (ه.ش) و 12 مه 2021 (م)
شماره مطلب :
39239
تاريخ انتشار :
06 شهريور 1399 ساعت 17:22:46
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
طرح تامین ماسک ارزان قیمت توسط ستاد اجرایی فرمان امام در کرمان آغاز شد

 

طرح تامین ماسک ارزان قیمت توسط ستاد اجرایی فرمان امام در کرمان آغاز شد

 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کرمان گفت: طرح جهادی و خداپسندانه تامین ماسک ارزان قیمت توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در کرمان آغاز شد.

به گزارش نسیم صبااز ایرنا:محمدعلی روح‌اللهی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور و استان کرمان مشکلات زیادی ایجاد کرده است افزود: کمبود ماسک و قیمت بالای آن یکی از مشکلاتی است که مردم با آن مواجه هستند.

وی ادامه داد: بسیاری از افرادی که از ماسک استفاده نمی‌کنند دلیل این اقدام خود را قیمت بالای ماسک و ناتوانی در خرید عنوان می‌کنند. 

وی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در بحران کمبود ماسک در جامعه ورود کرده تا تا ماسک مورد نیاز را با قیمت تمام شده به دست آنها برساند ادامه داد: سایت "هست اینجا" www.hastinja.ir برای این منظور راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این سامانه برای خرید ماسک سه لایه ارزان و زیر قیمت مصوب وزارت بهداشت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ایجاد شده است گفت: ستاد با توجه به نیاز کشور این سایت را راه‌اندازی کرد و از مراکز تولید ماسکی که متعلق به این ستاد بود و ماسک را تهیه و با قیمت تمام شده بین مردم توزیع می‌کند. 

روح‌اللهی با اشاره به جزئیات و شرایط تهیه این ماسک‌ها گفت: هر نفر می‌توان با ورود به این سایت و با ارائه شماره موبایل و کد ملی بسته‌های ۵۰ تایی ماسک سه لایه را به را  ۶۲ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری کند و قیمت هر ماسک سه لایه هزار و ۲۵۰ تومان است.

وی با بیان اینکه این کار در سطح وسیعی باید انجام شود و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیازمند عوامل توزیع است افزود: در این راستا اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی، گروه‌های جهادی، خیریه‌ها و هیئت‌های مذهبی که جای مشخصی دارند به عنوان عامل توزیع این ماسک‌ها وارد میدان شدند. 

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کرمان با بیان اینکه اقدامی که اخیرا در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) انجام شده، کار انقلابی، جهادی و اقدام خوبی برای رفع مشکلات جامعه است گفت: براساس وضعیت موجود معیشت مردم کمبود ماسک در کشور احساس می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در برنامه دارد نیازها و کمبودهای موجود جامعه را که برای مردم مشکل‌ساز شده را رصد کرده و برای تامین اقلام مورد نیاز جامعه از طریق همین سایت ورود کند افزود: در برنامه است تا مردم خرید خود را از سامانه "هست اینجا" خریداری کرده و از طریق مراکز عرضه نیاز خود را دریافت کنند. 

روح‌اللهی با اشاره به اینکه در مرحله نخست اجرای این طرح چهار استان کرمان، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان به صورت پایلوت انتخاب شده‌اند گفت: در مراحل بعدی این طرح در بقیه استان‌ها نیز اجرا می‌ شود.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba