امروز 18 مرداد 1399 (ه.ش) و 8 اوت 2020 (م)
شماره مطلب :
39190
تاريخ انتشار :
10 اسفند 1398 ساعت 08:34:55
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
شهروندان تاریخ مراسم های خود را تغییر دهند
 

 

شهروندان تاریخ مراسم های خود را تغییر دهند

 مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار کرمان گفت: با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع کرونا توصیه می شود مردم مراسم های خود را به تاریخ دیگری موکول کنند.

به گزارش نسیم صبا:مهدی شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تعطیلی تالارها و مراکز عمومی شهر کرمان بیان داشت: به طور کلی خطر انتقال بیماری در بیان جمعیت‌های زیادی که در اماکن و فضاهای بسته حضور دارند، بیشتر است و این مساله مختص تالارها نیست.

وی افزود: در خصوص تعطیلی تالارها توصیه می‌شود اگر امکان پذیر است مردم مراسم‌های خود را به تاریخ دیگری موکول کنند.

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: مشکل که در حال حاضر با آن مواجه هستیم این است که تالارداران از این وضعیت متضرر خواهند شد و با مشتریان خود دچار چالش شده‌اند.

شفیعی یادآور شد: موضوع تالاردارن در شورای تأمین و کمیته‌های تشکیل شده از سوی دانشگاه مطرح شده و قرار است در این خصوص یک تصمیم عمومی اتخاذ و اطلاع‌رسانی در این خصوص انجام شود.

وی اظهار داشت: ما از طریق شورای اصناف و سازمان‌های مرتبط پیگیر هستیم تا بتوانیم به شکل تفاهمنامه بین تالارداران و مشتریان این مشکل حل شود.

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی کرمان در خصوص تعطیلی ادارات تصریح کرد: به طور کلی بحث تعطیلی برای تمام مراکزی که امکان تجمع در آن‌ها وجود دارد مطرح است و تصمیم در خصوص مدارس، دانشگاه‌ها توسط دولت انجام می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: ادارات اصلاً در دستور کار دولت برای تعطیلی نیستند زیرا ادارات به مردم خدمات ارائه می‌کنند و در صورت تعطیلی شاهد به وجود آمدن مشکلاتی در جامعه خواهیم بود.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba