امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
39115
تاريخ انتشار :
24 دي 1398 ساعت 07:19:26
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
دومین جلسه ستاد دهه فجر استان کرمان برگزار شد د

دومین جلسه ستاد دهه فجر به میزبانی دانشکده فنی شهید چمران و با حضور مجمع نمایندگان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش نسیم صبا:در ابتدای این جلسه حسین انجم شعاع ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و همچنین شهادت سردار سلیمانی و همراهانش از حماسه آفرینی مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی در سراسر کشور تشکر کرد و گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شهادت خود، انقلابی در ایران و کشورهای منطقه ایجاد کرد که باعث انسجام هر چه بیشتر مردم در کشور و  مسلمانان منطقه شد.

وی در ادامه با اشاره به دو واقعه تلخ اخیر یعنی جان باختن و زخمی شدن جمعی از هموطنان مان در مراسم تشییع  سردار سلیمانی در کرمان و نیز شهادت مسافرین هواپیمای اکراینی ضمن همدردی با خانواده بازماندگان گفت: ریشه تمامی این حوادث و اتفاقات در سیاست های استکباری آمریکاست که با کوتاه شدن دست آمریکا در منطقه دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نخواهیم بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان شجاعت فرماندهان سپاه در اعلام مقصر و به عهده گرفتن مسئولیت سقوط هواپیما را قابل تقدیر دانست و گفت: مردم و خانواده های شهدای این حادثه نباید  اجازه سواستفاده را به دشمنان بدهند.

انجم شعاع در بخش دوم سخنانش به اهمیت دهه فجر امسال تاکید نمود و گفت: جلسات ستاد و جلسات اختصاصی که با کارگروه ها برگزار می شود همه با هدف بررسی و برنامه ریزی برنامه های دهه فجر و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که ان شالله امسال نیز چون سالهای قبل دهه فجر باشکوهی را برگزار خواهیم کرد.

وی ضمن تشکر از کارگروه هایی که  تشکیل جلسه دادند ادامه داد: تا کنون برخی کارگروه ها جلسات اختصاصی خود را تشکیل و گزارش و برنامه های خود را به ستاد ارسال نمودند اما با توجه به ضیق وقت، باقی کارگروه ها  نسبت به تشکیل کارگروه مربوطه اقدام و در جاسه بعدی ستاد گزارش خود را ارائه نمایند.

 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba