امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
39107
تاريخ انتشار :
23 دي 1398 ساعت 07:22:40
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
قدردانی از عملکرد پلیس در حادثه 17 دی ماه از زبان خانواده مصدومین

جمعی از خانواده های جانباختگان حادثه آئین تشییع سردار سلیمانی در دیدار مسئولان استانی، مواردی از وقوع حادثه منجر به فوت اعضای خانواده خود و دیگر شهروندان را تشریح و از عملکرد خوب پلیس قدردانی کردند.

به گزارش نسیم صبا: فرمانده انتظامی استان،همچنین جانشین فرمانده انتظامی استان و معاون هماهنگ کننده  طی چند دیدار جداگانه با خانواده های یک تعداد از جانباختگان حادثه آئین تشییع سردار سلیمانی دیدار و از آنان دلجوئی کردند.

در این دیدارها که طی چند روز مستمر در شهرستان کرمان انجام شد، ضمن دلجوئی از خانواده های این افراد، نحوه وقوع حادثه از زبان آنان مورد واکاوی قرار گرفت.

یکی از مصدومان که فرزند خود را از دست داده بود گفت: در بهبوحه فرار و گرفتاری در میان جمعیت، یکی از نیروهای پلیس، من و فرزند دیگرم را از میان جمعیت خارج و به سمت یک کوچه هدایت کرد که گویا از ماموران کلانتری 13 بود.

وی افزود: قطعا اگر تلاش چابکانه این مامور نبود خود و فرزندم که هم اکنون مصدوم است زیر جمعیت عبوری گرفتار می شدیم.

خانمی هم که ماجرای گم شدن فرزندش را تشریح می کرد گفت: زمانی که برای پیدا کردن فرزندم به یک واحد درمانی مراجعه کردم خودروی بنز پلیس مرا به بیمارستانی که فرزندم در آنجا بستری بود رساند و توانستم به موقع به فرزندم رسیدگی کنم که جا دارد از ماموران یگان امداد شهرستان کرمان قدردانی کنم.

چند تن از دیگر اعضای خانواده های جانباختگان نیز ضمن تشریح نحوه وقوع حادثه برای عزیزانشان از عملکرد پلیس در واحدهای انتظامی، راهور و یگان ویژه قدردانی کردند.

فرمانده انتظامی استان که این موارد و سایر وقایع مطرح شده توسط خانواده ها را می شنید در این خصوص گفت: کارکنان انتظامی مرکز استان و همچنین نیروهای کمکی از سایر شهرستان ها نهایت تلاش خود را بکار گرفتند تا جمعیت عظیم آئین تشییع سردار سلیمانی عزیز به خوبی به سمت مکان های گردهمائی و خاکسپاری هدایت شوند.

سردار ناظری با اشاره به اینکه عملکرد پلیس از چشم مردم دور نمی ماند و شهروندان نحوه انجام وظایف پلیس را به خوبی رصد و ارزیابی می کنند، افزود: تلاش مضاعف کارکنان انتظامی در هدایت گروه های مردمی و نجات افراد گرفتار شده در میان اوج جمعیت که در کلام شما خانواده های عزیز مورد قدردانی قرار گرفت باعث افتخار ما است و ان شاء الله همواره و  در همه مناسبت ها زمینه ساز خدمت شایسته به عموم شهروندان باشیم.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba