امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
39099
تاريخ انتشار :
23 دي 1398 ساعت 07:14:19
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
کرمان از بُعد اشتغال اتباع خارجی وضعیت خوبی ندارد
 

 

کرمان از بُعد اشتغال اتباع خارجی وضعیت خوبی ندارد

مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمان گفت: از بُعد اشتغال اتباع خارجی وضعیت خوبی نداریم و امروز مشاهده می‌کنیم این افراد در بسیاری از صنوف مشغول به کار هستند

به گزارش نسیم صبا به نقل از مهر، حمید شمس‌الدینی صبح یکشنبه در بیست و هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمان بیان داشت: متأسفانه طی دهه‌های گذشته به دلیل عدم نظارت کافی و عدم اجرای قوانین اتباع بیگانه در برخی مشاغل ورود کرده‌اند.

وی افزود: از بُعد اشتغال اتباع خارجی وضعیت خوبی نداریم و امروز مشاهده می‌کنیم این افراد در بسیاری از صنوف مشغول به کار هستند همچنین حضور این افراد زیاد شده است.

مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمان گفت: وقتی نهادهای متولی به وظایف خود عمل نمی‌کند این مشکلات پدید می‌آید ما یک مبنایی برای به کارگیری این اشخاص داریم که این افراد باید پروانه و کارت کارگری داشته باشند که اگر نداشتند باید با آنها برخورد قانونی کنیم.

شمس‌الدینی تصریح کرد: اگر بخواهیم این مشکلات را ساماندهی کنیم باید سایر دستگاه‌های اجرایی و قضائی نیز با ما همکاری کنند ضمن اینکه در بسیاری از مغازه‌ها کودکان زیر سن قانونی مشغول به کار هستند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba