امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
39098
تاريخ انتشار :
23 دي 1398 ساعت 06:51:46
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
پیگیری نشست فوق العاده با وزیر کشور/ابعاد حادثه بررسی می شود

 

پیگیری نشست فوق العاده با وزیر کشور/ابعاد حادثه بررسی می شود

نماینده مردم کرمان و راور گفت: نشست مشترک با حضور وزیر کشور به عنوان متولی حوزه امنیت داخلی کشور در مجلس برگزار و با حضور در کمیسیون امنیت ملی بررسی ابعاد مختلف حادثه انجام شود.

به گزارش نسیم صبا: محمدرضا پورابراهیمی با خانواده‌های سادات حسینی و رشیدی از جانباختگان حادثه غمناک روز سه شنبه ۱۷ دی ماه شهر کرمان در حاشیه تشییع پیکر مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی و حسین پورجعفری دیدار و از آنها دلجویی کرد.

پدر جانباختگان این حادثه خانم‌ها مهدیه و فاطمه سادات حسینی که خود از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و برادر شهید است در این دیدار بیان کرد: فرزندان من جزو متدین‌ترین و باتقواترین افراد بودند و امروز هم این دو فرزندم فدای سردار سلیمانی و تار موی رهبری شدند و ما همچنان به نظام و انقلاب افتخار می‌کنیم و همیشه پای آن می‌مانیم.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تسلیت و تجلیل از جایگاه معنوی و مذهبی خانواده بیان کرد: موضوع این حادثه تلخ در دستور کار مجلس خواهد بود.

وی با تقدیر از این روحیه بالا و عزتمندانه پدر این عزیزان بیان کرد: این روحیه بالا وظیفه ما را برای پیگیری موضوع سنگین‌تر می‌کند و باید در چند محور پیگیر این حادثه تلخ باشیم.

پورابراهیمی افزود: علل و عوامل حادثه تلخ روز سه شنبه ۱۷ دی ماه در مراسم تشییع سپهبد شهید قاسم سلیمانی و سردار شهید حسین پورجعفری در کرمان باید شناسایی و دلایل بررسی شود و اگر قصوری وجود داشته باشد براساس ضوابط و مقررات مورد مواجهه قرار گیرد.

وی ابراز کرد: انتظار از شخص استاندار و مسئولان اجرایی است که به این موضوع بی تفاوت نباشند و سرکشی به آسیب دیده‌ها نیز انجام شود.

وی عنوان کرد: ما این هفته در مجلس موضوع امکان قرار گرفتن این جانباختگان در زمره شهدا را از طریق نامه‌ای به رهبری پیگیری می‌کنیم و با توجه به ویژگی‌های این حادثه و شرایط خاصی که در مراسم معنوی رخ داده، در صورت صلاحدید رهبری به عنوان شهدا محسوب شوند تا التیامی بر خانواده جانباختگان باشد.

پورابراهیمی گفت: نشست مشترک با حضور وزیر کشور به عنوان متولی حوزه امنیت داخلی کشور در مجلس برگزار شود با حضور در کمیسیون امنیت ملی بررسی ابعاد مختلف حادثه انجام شود و گزارش به صورت جامع و کامل باید ارائه شود و اعزام تیم تخصصی از وزارت کشور در دستور کار قرار می‌دهیم.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba