امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
39093
تاريخ انتشار :
22 دي 1398 ساعت 06:50:40
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
ایجاد اندیشکده سلامت روان، راهبردی اثرگذار و ضروری است
 
 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت:براساس مسائل و آسیب های اجتماعی که در جامعه با آن روبرو هستیم ایجاد اندیشکده سلامت روان، راهبردی اثرگذار و ضروری است. 
 
 
به گزارش نسیم صبا:دکتر" کوروش احمد یوسفی" در بازدید از مرکز مشاوره آرامش، طی سخنانی عنوان کرد:در حوزه سلامت روان باید ساختارمند و دانش بنیان عمل کرد تا هم حجم کار و پرونده ها کاهش یابد و هم مسائل و مشکلات مردم و مراجعه کنندگان در اسرع وقت و به طور کامل حل شود.
 
وی با تاکید بر ایجاد اندیشکده سلامت روان به عنوان یک راهبرد اثرگذار افزود:آمار بررسی ها و تحلیل مسائل اجتماعی نشان می دهد که برای انجام اقدامات اثرگذار لازم است در قالب اندیشکده سلامت روان، طرحی را به عنوان یک پروژه برای حل مسائل و آسیب های اجتماعی تدوین و در ادامه مطالبه گری و همراه سازی مسئولان  را در دستور کار خود قرار دهیم.
 
 احمد یوسفی در ادامه بیان داشت:آمار و داده های در اختیار پلیس، بهترین ملاک برای سنجش و تصمیم گیری  سازمان ها و مسئولان است تا ضمن ارزیابی عملکرد خود به دنبال  سیاست گذاری  مناسب در حوزه سلامت روان باشند و اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.
 
معاون اجتماعی پلیس استان کرمان در پایان ضمن تشکر از اقدامات مرکز مشاوره آرامش خاطرنشان کرد:آموزش های پیشگیرانه و مهارت های رفتاری بدون خشونت را باید به قشر های اثرگذار جامعه  از جمله معلمان آموزش داد و نیاز است  روز به روز بر گستردگی این چتر حمایتی افزوده شود تا آسیب های اجتماعی به شکل قابل قبولی در جامعه کاهش یابد.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba