امروز 6 خرداد 1399 (ه.ش) و 26 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38826
تاريخ انتشار :
11 آذر 1398 ساعت 19:15:54
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
کمترین تخریب اموال عمومی در ناآرامی های اخیر مربوط به کرمان است
 

 

کمترین تخریب اموال عمومی در ناآرامی های اخیر مربوط به کرمان است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در ناآرامی های اخیر کم ترین میزان تخریب اموال دولتی و عمومی در کشور مربوط به استان کرمان است.

به گزارش نسیم صبا:دادخدا سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ناآرامی های اخیر، اظهار کرد: حضور همراه با بصیرت مردم در صحنه و موضع گیری شایسته و به جای مقام عظمای ولایت باعث ختم این قائله شد و نقشه های دشمنان ابتر ماند.

وی با اشاره به اینکه کرمان که یک استان ولایتمدار است، همواره در تمامی صحنه ها خوش درخشیده و جزو استان هایی بود که در همان اوایل قضیه جمع شد، اظهار داشت: در ناآرامی های اخیر کمترین میزان تخریب اموال در کشور مربوط به استان کرمان است.

سالاری با بیان این مطلب که هدف اصلی اغتشاش گران کلیت نظام بود، تصریح کرد: تحرکات این افراد از قبل برنامه ریزی شده بود کما اینکه از کدهای زیادی که ما به دست آوردیم بیانگر این بوده است که برخی از اینها از قبل آموزش دیده بودند و محله های هدفمندی را شناسایی کرده بودند لذا در این محله ها به دنبال بیشترین تخریب اموال و زیرساخت ها بودند در نتیجه صرف بحث بنزین نبوده است اما موضوع بنزین یک زمینه ای را برای مسائل اخیر رقم زد.

وی با اشاره به اینکه قبل از تصمیم باید تدبیری وجود داشته باشد و اینکه در زمینه بنزین چه مقدار تدبیر شده است باید دیگران اظهار نظر کنند، اظهار کرد: در مجموع می توانستیم تمهیدات بهتری داشته باشیم یا اینکه بسترسازی برای اقناع عمومی فراهم می شد و مردم ما هم باید در جریان مسائل اصلی قرار بگیرند چرا که مردم محرم هستند کما اینکه در جمع شدن این قائله مردم نقش مهم و پررنگی داشتند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان اضافه کرد: مسئولان، تصمیم گیران و تصمیم سازان به سمت و سویی باید حرکت کنند که آینده نگری داشته باشند، واقعیت زندگی مردم را در نظر بگیرند و بر این اساس تصمیم بگیرند.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba