امروز 10 خرداد 1399 (ه.ش) و 30 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38808
تاريخ انتشار :
10 آذر 1398 ساعت 14:05:09
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
فرصت‌ها را در شرایط فعلی کشور از دست ندهیم

 

 

فرصت‌ها را در شرایط فعلی کشور از دست ندهیم

نماینده اداره کل اطلاعات کرمان گفت: در وضعیت کنونی کشور نباید فرصت‌ها را از دست بدهیم ما دشمنی دشمنان را نمی‌توانیم کم کنیم بنابراین باید روی پای خود بایستیم.

به گزارش نسیم صبا:نماینده اداره کل اطلاعات استان کرمان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با گلایه مندی از این که ۳۵ روز از برگزاری جلسه قبل گذشته و هنوز صورتجلسه عملی نشده بیان داشت: در وضعیت کنونی کشور نباید فرصت‌ها را از دست بدهیم.  

وی افزود: ما دشمنی دشمنان را نمی‌توانیم کم کنیم بنابراین خودمان باید روی پای خود بایستیم اما متاسفانه به نظر می‌رسد برخی مدیران وقت برای خواندن مصوبات نمی‌گذارند در حالی که انتظار می‌رود بین دو جلسه مجری، (دستگاه متولی و ناظر) کار را پیگیری کنند تا مشکل حل شود.

نماینده اداره کل اطلاعات استان کرمان گفت: اگر به همین رویه ادامه دهیم هر جلسه باید مصوبات جلسات قبل را تکرار  کرد.

وی بیان کرد: از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان بابت پیگیری و رصد ۲۵ پروژه اقتصاد مقاومتی تشکر می‌کنم لذا ما سه فصل را پشت سر گذاشتیم و عملا باید ۲۶۷ پروژه اقتصاد مقاومتی استان بر اساس هدف‌گذاری که شده یعنی ۷۵ درصد پیشرفت پروژه‌ها را به پایان برسانیم که در اقتصاد، اشتغال بسیار موثر هستند.

وی به معین‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و یادآور شد:  برخی معین‌ها کار انجام می‌دهند و گزارش را هم ارائه می‌کنند بعضی دیگر کار می‌کنند و گزارش نمی‌دهند و برخی معین‌ها عملا کاری انجام نمی‌دهند.

نماینده اداره کل اطلاعات استان کرمان گفت: باید ببینیم مشکلات پیش روی معین‌ها کجاست و در راستای مرتفع کردن آن اقدام کنیم.

منبع:مهر

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba