امروز 11 خرداد 1399 (ه.ش) و 31 مه 2020 (م)
شماره مطلب :
38671
تاريخ انتشار :
15 مهر 1398 ساعت 19:06:19
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
ولایتمداری از ویژگی‌های پلیس تراز اسلامی است
 

ولایتمداری از ویژگی‌های پلیس تراز اسلامی است

فرمانده انتظامی استان کرمان، ولایتمداری را از ویژگی‌های پلیس تراز اسلامی دانست و گفت: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران، مقتدر، توام با مروت و عدالت است اما باید این مهم را ارتقا دهیم تا بیش از پیش به سطح پلیس تراز اسلامی برسیم.

به گزارش نسیم صبا: سردار "عبدالرضا ناظری" روز دوشنبه در پنجمین روز از هفته ناجا در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری افزود: حتی یک نفر از نیروهای ناجا در فتنه‌های طراحی شده توسط دشمن طی سال های گذشته دچار لغزش نشد. 

وی با بیان اینکه پلیس در سال های اخیر جایگاه خوبی پیدا کرده است تصریح کرد: این نیرو بر اساس برخی تحقیقات در رتبه‌های اول و دوم از لحاظ خدمت‌رسانی قرار دارد و جز سه سازمان برتر کشور از نظر رضایتمندی مردمی است.

وی تاکید کرد: پلیس امروز هوشمندی لازم را دارد ضمن آنکه زیرساخت‌های مورد نیاز این مهم نیز وجود دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: پلیس باید در فضای مجازی خود را هوشمندتر کند و پلیس فعلی، پلیسی دانش بنیان است و می طلبد دانش و ارتباط با دانشگاهیان را ارتقا دهیم تا یک سازمان دانش بنیان بروز شویم.

وی مشارکت مردم را در ایجاد احساس امنیت موثر عنوان و بیان کرد: پلیس امروز جامعه محور است و با مردم مداری، اعتماد جامعه را جلب کرده و مردم نیز در بخش های مختلف با پلیس در ارتباط هستند.

مقاله هایی با عناوین ابعاد و مولفه های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری رهبری با تاکید بر اقتصا د مقاومتی، تبیین جایگاه ناجا در پیش بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی - ایرانی با تاکید بر دیدگاه های رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در راستای افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و شاخص های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری رهبری در این همایش ارائه شد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba