امروز 12 خرداد 1399 (ه.ش) و 1 ژوئن 2020 (م)
شماره مطلب :
38665
تاريخ انتشار :
10 مهر 1398 ساعت 11:59:44
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
دریافت 32 هزار پیام مردمی از طریق سامانه 197 نیروی انتظامی
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اهتمام مسئولان انتظامی در رسیدگی و پاسخگوئی به مطالبات حوزه نظم و امنیت شهروندان گفت: طی 6 ماهه امسال بیش از 32 هزار پیام مردمی از طریق سامانه197 دریافت و مورد رسیدگی قرار گرفته است. 
 
 
به گزارش نسیم صبا: سردار"عبدالرضا ناظری"در این خصوص گفت: بر کسی پوشیده نیست که پلیس یکی از نیروهای خدمات رسان و در ارتباط مستقیم با اقشار مختلف جامعه است و در مجموعه انتظامی زحمات و تلاش های شبانه روزی بسیاری برای برقراری نظم و امنیت در حوزه های مختلف انجام می گیرد.
وی افزود: در این رابطه همواره تلاش همکاران انتظامی رسیدگی به مطالبات به حق مردم در حوزه های نظم و امنیت فردی و اجتماعی است که قطعا در این زمینه خود مردم بیشترین نقش و سهم را دارند و باید ضمن مشارکت در این مقوله مهم، مطالبه گر و مشارکت جو نیز باشند.
سردار ناظری بیان داشت: در همین راستا سامانه197 بازرسی پلیس استان به صورت شبانه روزی آماده دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و پیام های تقدیر و تشکرعموم شهروندان نسبت به عملکرد پلیس است و جلسات ارتباط مستقیم مسئولان انتظامی با مردم نیز به صورت مستمر در سراسر استان برگزار می شوند تا شهروندان به صورت حضوری مسائل ومشکلات حوزه نظم و امنیت خود را با مسئولان انتظامی مطرح  و پیگیری کنند.
وی تصریح کرد: در همین راستا طی 6 ماهه اول امسال 14 جلسه ارتباط مستقيم مسئولان انتظامي استان با مردم در مركز استان و 132 جلسه ارتباط مستقيم مسئولان انتظامي با مردم در شهرستان هاي تابعه برگزار شده است.
سردار ناظری گفت: در این بازه زمانی بیش از 32 هزار پيام به سامانه 197 منعکس شده که از این تعداد حدود10 هزار و 600 پيام قابل رسيدگي بوده اند و به بیش از 11 هزار و سیصد پيام بصورت راهنمايي مخاطبین پاسخگويي شده و درصدی از این پیام ها نیز غیرمرتبط با حوزه کاری پلیس و غيرقابل رسيدگي بوده اند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به افزایش 35 درصدی پیام های واصله به سامانه197 طی این مدت در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته یادآور شد: شهروندان می توانند ضمن برقراری ارتباط با خادمان خود در مجموعه انتظامی و انعکاس نقطه نظرات و پیشنهادتشان از طریق این سامانه و همچنین جلسات ارتباط مستقیم، خادمان خود را در عرصه نظم و امنیت و خدمات رسانی مطلوب تر یاری کنند.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba