امروز 24 تير 1399 (ه.ش) و 14 ژوئيه 2020 (م)
شماره مطلب :
38568
تاريخ انتشار :
07 تير 1398 ساعت 19:20:24
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
نيروي انتظامي و دادگستري دونهاد تكميل كننده هم هستند

فرمانده انتظامي شهرستان قلعه گنج به همراه جمعي ازروسا ومعاونان اين فرماندهي به مناسبت هفته قوه قضائيه با مسئولان قضائی این شهرستان ديدار کردند.

به گزارش نسیم صبا: سرهنگ"علي پرنگ"در این دیدارگفت: معتقد هستیم نیروی انتظامی در کنار دستگاه قضائی با همکاری و همراهی بیشتر و برگزاری جلسات تعاملی می تواند بر بسیاری از مسایل و مشکلات فائق بیایند.

وي همچنين افزود:عدالت، مطالبه به حق مردم از حكومت است و هر حكومتي نيز وظيفه دارد كه به اين خواسته جامه عمل بپوشاند.

سرهنگ"پرنگ" با بيان اينكه نيروي انتظامي و دادگستري دو دستگاه مكمل هم هستند اظهار داشت: قطعاً تلاش ها و زحمات نيروهاي انتظامي زماني نتيجه مي دهد كه عدالت توسط قضات متدين و متعهد اجرا شود.

دادستان شهرستان نیز گفت: نياز روزافزون به افزايش ارتباط صميمانه و همدلي پليس و مردم، برخورد تخصصي پليس با جرائم به جاي برخورد تند را می طلبد.

سجاد افشارمنش در بخش ديگري از سخنان خود بر ضرورت توجه به نظم و اخلاق اسلامي تاكيد كرد و گفت: احترام به مردم احترام به عزت و شخصيت پليس است و بايد به اين موضوع توجه داشته باشيم كه اخلاق اسلامي زير بناي حرفه اي گرايي پليس خدمتگزار است.

دادستان قلعه گنج ضمن اينكه نيروي انتظامي را بازوي توانمند نظام ياد كرد،افزود:از حضورشبانه روزي فرمانده انتظامي شهرستان و احساس مسئوليت وي در قبال اتفاقات امنيتي و انتظامي تقدير و تشكر می نمائیم.

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba