امروز 4 اسفند 1397 (ه.ش) و 23 فوريه 2019 (م)
شماره مطلب :
38514
تاريخ انتشار :
20 بهمن 1397 ساعت 16:43:00
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
فیلم سینمایی «ترانه» واقعیت‌های جامعه را با ظرافت به تصویر کشیده است
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در فیلم سنمایی «ترانه» به رفتارهایی که در برخی خوابگاه‌های دانشجویی بخصوص خوابگاه دختران در جامعه صورت‌ می‌گیرد، خیلی ظریف پرداخته شده
به گزارش نسیم صبا:اخبار شرکت‌ها: احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس،‌ درباره ارزیابی خود از فیلم سینمایی «ترانه» که در حال حاضر در سینماهای کشور در حال اکران است، اظهار داشت: بنده چند روز گذشته این فیلم را مشاهده کردم.
 
وی افزود: این فیلم دخالت سفارتخانه‌ها را به صورت غیرمستقیم در امور فرهنگی کشور نشان می‌دهد. یعنی نفوذ فرهنگی کشورهای خارجی در بحث مدلینگ و فشن را به نمایش می‌گذارد که مشخصاً سفارت فرانسه را به صورت غیرمستقیم برجسته کرده بود.
 
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به نظرم این کار آقای صاحبی (کارگردان فیلم سینمایی ترانه) به عنوان کسی که صبغه فرهنگی خوبی دارد به اتفاق حاج‌آقای انصاری بسیار واقع‌بینانه و مطلوب به این فیلم پرداختند؛ شاید وارد خطوط قرمز شدند و به نوعی به خطوط ورود کردند اما واقعیت‌های زیرپوست به ویژه شهر تهران را به نمایش در آوردند.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش به زوایای دیگر این فیلم اشاره و تصریح کرد: در این فیلم همچنین به رفتارهایی که در برخی از خوابگاه‌های دانشجویی بخصوص در خوابگاه دختران در جامعه می‌گذرد خیلی ظریف پرداخته شده است تا خانواده‌ها و دختران را نسبت به خطراتی که در کنارشان هست آگاه کنند.
 
امیرآبادی بر همین اساس عنوان کرد: اینها همگی خوب بود و به هر حال ورود به این مسائل در بحث فرهنگی خیلی باید با ظرافت و حساسیت‌های خود انجام شود.
 
 
این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: کار خیلی سختی است که هم متدینین و هم نیروهای حزب‌اللهی برای کارگردانانی همچون آقای صاحبی خرده نگیرند اما همین که می‌خواهد واقعیت‌های جامعه را به تصویر بکشد کار بسیار سختی است. اما در هر صورت آقای صاحبی کارگردان این فیلم کار بسیار خوبی ساختند.
 
وی بر همین اساس اضافه کرد: علی رغم اینکه در این فیلم از هنرپیشه‌های غیرمعروف استفاده کردند و خیلی هنرپیشه‌های معروف نبودند اما به نظرم کار بسیار خوبی انجام شده اما بعضا هر فیلمی قابل نقد است.
 
امیرآبادی در خاتمه سخنانش خاطرنشان کرد: بنده شنیدم که شهرداری در خصوص بیلبوردهای این فیلم عوامل این فیلم را اذیت کرده است.
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
تاريخ ارسال خبر : 1397/12/02 ساعت 08:34:20
رئیس جمهور گفت: وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرایی بر مبنای مسئولیت‌های خود باید برنامه‌هایشان را برای دهه پیش رو بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری، تنظیم کنند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/12/02 ساعت 08:27:26
صادرکنندگان و بانک مرکزی در سه روز گذشته با هدف تامین ارز ثبت سفارش‌های وارداتی بیش از 275 میلیون یورو در سامانه نیما عرضه کردند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/12/02 ساعت 08:25:49
تارنمای «بلومبرگ» گزارش داد که بغداد، به رغم تحریم های آمریکا، به واردات انرژی از ایران ادامه خواهد داد و در این زمینه به توافق نهایی با تهران نزدیک شده است.
تاريخ ارسال خبر : 1397/12/02 ساعت 08:23:18
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ماجراجویی های رژیم صهیونیستی را خطرناک خواند و افزود که این رژیم حریم هوایی لبنان و سوریه و همچنین حقوق بین الملل را نقض می کند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/12/02 ساعت 08:18:38
سخنگوی وزارت امور خارجه در ارتباط با ادعای دولت ترامپ مبنی بر علاقه به مذاکره، تاکید کرد: آمریکا به دنبال مذاکره جدی نیست و اول باید اعتماد ازدست‌رفته را احیا کند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/11/21 ساعت 06:54:08
رئیس اداره حفاظت محیط زیست زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: در پی سرازیر شدن آب از سمت افغانستان به ایران و رسیدن آن به هامون صابوری(تالاب بین المللی هامون) چشم های خشک سیستان تر شد.
تاريخ ارسال خبر : 1397/11/21 ساعت 06:49:53
«محمدجواد ظریف» نخستین وزیر خارجه یک کشور است که پس از تشکیل دولت جدید لبنان به بیروت سفر می کند؛ نشانه ای از پیشتازی ایران در حمایت از فرایند سیاسی و وحدت ملی در لبنان.
تاريخ ارسال خبر : 1397/11/21 ساعت 06:48:30
وقتی از مجاز سخن می گوییم یعنی فضایی مقابل فضای واقعی، اکنون اما به مدد فناوری و دانش بشری، جهان با پدیده جدیدی موسوم به اینترنت و فضای مجازی دست یافته که نه تنها نمی توان آن را فضای مجازی نامید، بلکه گاه حتی واقعی تر از واقعی است.
تاريخ ارسال خبر : 1397/11/20 ساعت 16:43:00
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در فیلم سنمایی «ترانه» به رفتارهایی که در برخی خوابگاه‌های دانشجویی بخصوص خوابگاه دختران در جامعه صورت‌ می‌گیرد، خیلی ظریف پرداخته شده
تاريخ ارسال خبر : 1397/11/20 ساعت 16:34:14
رئیس کل بانک مرکزی گفت: تلاش می کنیم با مدیریت این شرایط و ناکام گذاشتن تلاش‌ها برای بی‎ثباتی ارزی، آرامش و ثبات را برای ادامه فعالیت‌های اقتصادی مردم فراهم نماییم.
تاريخ ارسال خبر : 1397/11/18 ساعت 18:37:09
وزیر امور اقتصاد و دارایی بر ظرفیتهای قابل توجه کشور برای جذب سرمایه گذاری خارجی تاکید و بیان کرد: هم اینک جمهوری اسلامی ایران یکی از مدرنترین قوانین سرمایه گذاری خارجی را دارد
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba