امروز 4 شهريور 1398 (ه.ش) و 26 اوت 2019 (م)
شماره مطلب :
38494
تاريخ انتشار :
18 بهمن 1397 ساعت 18:51:40
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
بیش از40 نفر زن و مرد بیمه خواهند شد
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر کرمان به‌همراه هیأتی از نمایندگان علوم پزشکی، بهداشت شهرستان، بهزیستی، بیمه سلامت و هم‌چنین معاون خدمات شهری شهردار کرمان، از دو کمپ اسکان موقت زنان و مردان بی‌سرپناه بازدید کردند.
به گزارش نسیم صبا: ماه‌بانو معصوم‌زاده در حاشیۀ این بازدید با اشاره به نگهداری بیش از 40 کارتن‌خواب در این دو کمپ گفت: این شهروندان بی‌پناه توسط کارشناس مرکز بهداشت و علوم پزشکی مورد معاینۀ پزشکی و آزمایش‌های لازم قرار گرفتند.
 
وی هم‌چنین از ارائه شماره شناسنامه و کد ملی کارتن‌خواب‌ها به نمایندگی بیمه سلامت جهت صدور دفترچه بیمه خبر داد و خاطرنشان کرد: دفترچه بیمه این شهروندان در کمتر از یک‌ماه صادر خواهد شد تا بتوانند از خدمات مراکز درمانی دولتی شهر به‌طور تقریباً رایگان استفاده کنند.
 
معصوم‌زاده با اشاره به انجام معاینات و آزمایشات پزشکی اظهار داشت: طی این معاینات مشخص شد برخی از این شهروندان به بیماری‌های خاص یا زخم‌های مزمن دچار بودند که تحت درمان و پانسمان قرار گرفتند.
 
وی مشارکت مسئولانه شهروندان کرمانی در تهیۀ غذای گرم برای کارتن‌خواب‌ها را در روزهای اخیر خواستار شد و افزود: در روز گذشته یک وعده غذای گرم-آبگوشت و پلوخورش- از سوی سپاه تأمین شد، اما در ادامه، دست یاری به سوی ادارات، هیأت‌های مذهبی و شهروندان دراز می‌کنیم و تقاضا داریم نذورات خود را به این کمپ‌ها اهدا کنند.
 
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر در پایان از شهروندان متقاضی تهیه غذای گرم خواست در این زمینه با شماره‌تلفن 09135066044 آقای علی کردی، مدیراجراییات شهرداری تماس بگیرند
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba