امروز 4 شهريور 1398 (ه.ش) و 26 اوت 2019 (م)
شماره مطلب :
38491
تاريخ انتشار :
18 بهمن 1397 ساعت 18:53:05
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
راهپیمایی 22 بهمن رزمایش دفاع از دین و مملکت است

 

به گزارش نسیم صبا: محمدصادق بصیری در نشست شورای اداری شهرستان بافت، ضمن تبریک چهلمین بهار انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدا افزود: جبهه ضد انقلاب، ایادی خود را برای مقابله با ملت ایران بسیج کرده و نظام نیز آمادگی کامل برای دفاع از منافع مردم را دارد.
وی اظهار داشت: باید از 'فجر' بیاموزیم که به معنای پایان شب سیاه، جوشش، رویش و حرکت است و براستی هرگونه روشنی در دل تاریکی می‌ تواند دلالت بر فجر داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم سه مرتبه به 'زمان' قسم خورده است و تاکید داشته که شب (سیاهی) را به صبح (سفیدی) تبدیل کند یادآورشد: فجر به معنای گشایش نور در ظلمت است لذا این ارتباط معنایی موجب شده برخی از مفسرین آغاز ماه محرم و حرکت عظیم امام حسین (ع)، عید سعید قربان را به 'فجر' نامگذاری کنند و مبنای نامگذاری دهه فجر نیز همین موضوع است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان اختلاف، سستی ایمان و اعتقاد، تکبر و هوای نفس، فراموشی دیگران، سستی و تنبلی و استفاده نکردن از ظرفیت های خدادادی را مهمترین مایه اخلال در حرکت دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه توطئه و دشمنی ها با لطف خدا و هدایت های داهیانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر همه مشکلات فائق آمده است.
بصیری با اشاره به اینکه افتتاح طرح های دهه فجر دلالت بر وحدت، اتحاد، اعتقاد و تلاش دارد گفت: باید به دشمنان ثابت کنیم همچون گذشته تیرشان به سنگ می خورد و به خودشان اصابت خواهد کرد.
دبیر شورای تامین استان کرمان تصریح کرد: افتتاح های انجام شده در شهرستان بافت برای مردم مفید و بهترین هدیه مسئولان در دهه فجر به مردم است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان 
با اشاره به وسعت استان و اهمیت مباحث نظم و امنیت راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی در کرمان اندیشیده شده است.
وی بر پرهیز از هرگونه شعار انحرافی و توجه به شعارهای وحدت آفرین در راهپیمایی 22 بهمن ماه تاکید کرد.
شورای اداری شهرستان بافت شب گذشته با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری، امام جمعه بافت، نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بافت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری بافت برگزار شد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba