امروز 27 تير 1398 (ه.ش) و 18 ژوئيه 2019 (م)
شماره مطلب :
38377
تاريخ انتشار :
10 آبان 1397 ساعت 09:11:32
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
پرونده‌سازی‌های موساد تنها عزم ما را راسخ‌تر می‌کند

 

به گزارش نسیم صبا: ظریف با اشاره به دیدارهای خود در سفر به پاکستان و پیش از آن با همتایان ترکیه و جمهوری آذربایجانی، نوشت: اولویت ما، روابط استوار با همسایگان است.
اظهارات وی پس از ادعای مقام‌های دانمارک علیه ایران و متهم کردن تهران به تلاش برای ترور در خاک این کشور است؛ ادعایی که وزارت امور خارجه کشورمان آن را به صراحت رد کرده است.
خط و ربط رژیم صهیونیستی با این موضوع اما امروز با اعتراف رسانه‌های اسرائیلی به جریان‌سازی موساد و اذعان به نقش مستقیم تل‌آویو در این اتهام‌زنی‌ها، پررنگ شد.
موساد پیش از این هم اطلاعاتی کذب را درخصوص یک حمله ایذایی به کنفرانس گروهک منافقین در پاریس، در اختیار دولت‌های اروپایی قرار داده بود.
پیشتر سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان درخصوص سناریوهای مخرب از پیش تعیین شده در این برهه حساس زمانی، هشدار داده بود.
«بهرام قاسمی» تصریح کرد: گفته می شود فردی ایرانی الاصل با تابعیت نروژی قرار بوده علیه مخالفان ایران اقدام تروریستی انجام دهد؛ این شخص کاملاً موهوم و بی نام و نشان است.
وی با بیان اینکه هیچ دلیل و مدرکی در این خصوص به طرف ایرانی ارائه نشده، افزود: پیش از ارایه هرگونه سند و مدرک و برگزاری محکمه ای، این اتهام به ایران نسبت داده شده که چنین کاری خلاف روابط دوستانه و تمام موازین حقوقی و قضایی شناخته شده است.
سخنگوی دستگاه دیپلماسی خاطرنشان کرد: بر اساس اخباری که منتشر شده، به نظر می رسد اطلاعات غلطی توسط یک سرویس امنیتی خارج از اروپا در اختیار دانمارک قرار گرفته و متأسفانه دانمارک در یک اقدام شتابزده این موضوع را مطرح کرده است.

ایرنا

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba