امروز 1 شهريور 1398 (ه.ش) و 23 اوت 2019 (م)
شماره مطلب :
38365
تاريخ انتشار :
13 مهر 1397 ساعت 19:37:56
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
اصحاب رسانه بازوي توانمند پليس هستند
فرمانده انتظامي"بم" در نشست خبری مناسبت هفته ناجا گفت: اصحاب رسانه همچون چشم مردم و بدليل نقش ارزنده و تاثیر گذار در جامعه به مثابه بازوئي براي پليس هستند. 
به گزارش نسیم صبا: سرهنگ"اکبر نجفي" در نشستي با اصحاب رسانه با ذكر ياد شهیدان انقلاب، شهدای دفاع مقدس و نیروی انتظامی بخصوص شهید"احمد جزینی زاده" بيان داشت: پليس سازماني خدمتگزار و داراي گستره وسيعي از فعاليت هاي شبانه روزي است که انعکاس صحيح عملکرد اين نيرو از طريق رسانه مي تواند احساس امنيت را در جامعه افزايش دهد.
وي رسانه ها را يکي از مهمترين ابزارهاي نظارتي و فعال در عرصه تنوير افکار عمومي جامعه برشمرد و افزود: از اين ظرفيت مي توان به نحو موثر در جهت معرفي و پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي بهره برد.
سرهنگ نجفي با تاکيد بر نقش موثر همکاري جرايد در انتشار اخبار حوزه عملکرد پليس خاطرنشان کرد: اين اخبار که به نوبه خود از جذابيت خبري نيز برخوردارند موجب ارتقاء سطح آگاهي عمومي مي شوند و در کنار اطلاع رساني صحيح، لزوم هوشياري و خود مراقبتي را نيز به خوانندگان القا مي کنند.
فرمانده انتظامي بم همچنين با اشاره به دريافت و رسيدگي به گزارش هاي مردمي در خصوص نحوه عملکرد ماموران انتظامي، پيام هاي تقدير و تشکر يا انتقاد شهروندان از طريق سامانه 197 يادآور شد: از رسانه ها نيز انتظار مي رود با انتشار مطالبات شهروندان و درج جوابيه هاي ارسالي اين ارتباط دو سويه را گسترش دهند.
وي در ادامه اين نشست با اشاره به آغاز برنامه هاي هفته ناجا از عموم مردم برای شرکت در برنامه هاي اين مناسبت دعوت و از امام جمعه، فرماندار و ديگر مسئولان به سبب تعامل مطلوب با مجموعه انتظامي شهرستان قدرداني كرد.
سرهنگ نجفی در تشريح برخي از اقدامات اين هفته تصريح كرد: حضور فرمانده انتظامی و روساي پليس هاي راهور، اطلاعات، آگاهی، مواد مخدر، پلیس فتا و معاون وظیفه عمومی در سامانه197، برپایی ایستگاه سلامت در پارک 22 بهمن، اجراي برنامه هاي ورزشي، برگزاري صبحگاه مشترک با حضور مسئولان،برگزاری نمایشگاه مشترك با سازمانها و نهادها در ستاد فرماندهی،بازدید دانش آموزان از شهرک ترافیک، دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان انتظامي بعد از نماز جمعه گوشه ای از برنامه های هفته ناجا  این شهرستان می باشد.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba