امروز 6 تير 1398 (ه.ش) و 27 ژوئن 2019 (م)
شماره مطلب :
37927
تاريخ انتشار :
17 دي 1396 ساعت 09:26:35
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
کرمان قهرمان رقابت های تنیس مناطق پنجگانه بانوان کشور شد

 

 سرپرست هیات تنیس استان کرمان گفت: الهه ارجمندی تنیسور کرمانی قهرمان مرحله هفتم رقابت های تنیس مناطق پنجگانه کشور در بخش بانوان به میزبانی کرمان شد.

به گزارش نسیم صبا:وحید کریم زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: الهه ارجمندی و دریا امیری از استان کرمان به ترتیب عناوین نخست و دومی رقابت های مناطق پنجگانه کشور در بخش بانوان را بدست آوردند و فاطمه ذکائی و نیایش میرزایی نیز به مقام سوم مشترکی دست یافتند.
وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 19 تنیسور از استان های کرمان، خراسان رضوی و البرز با یکدیگر رقابت کردند اظهار کرد: در نهایت، این مسابقات بعد از سه روز تلاش ورزشکاران و برگزاری 1٨ دیدار به اتمام رسید.
مرحله هفتم مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشوری در بخش بانوان از روز سه شنبه 12 دیماه سالجاری به مدت سه روز و به میزبانی هیات تنیس استان کرمان در محل باشگاه تنیس اقبال این شهر برگزار شد.
بنابر اعلام فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی این رقابت ها بدون حضور 12 تنیسور برتر کشور برگزار شده است.
الهه ارجمندی تنیسور خوش آتیه کرمانی و قهرمان این دوره از رقابت ها در دوران نوجوانی و جوانی خود افتخارات فراوانی برای استان کرمان و کشور کسب کرده است، این تنیسور عضویت در تیم ملی تنیس نوجوانان جمهوری اسلامی ایران را نیز در کارنامه دارد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba